بند اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف

بند: اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مارول» به ۱۳ میلیارد دلار رسید

مجموع فروش فیلم‌های ابرقهرمانی ساخته شده است بر اساس کتاب‌های مصور کمپانی «مارول» به فروشی بالغ بر ۱۳ میلیارد دلار رسید.

«مارول» به ۱۳ میلیارد دلار رسید

«مارول» به ۱۳ میلیارد دلار رسید

عبارات مهم : نمایش

مجموع فروش فیلم های ابرقهرمانی ساخته شده است بر اساس کتاب های مصور کمپانی «مارول» به فروشی بالغ بر ۱۳ میلیارد دلار رسید.

به گزارش ایسنا از اسکرین، فیلم «ثور: راگناروک» بروزترین فیلم از دنیای سینمایی «مارول» و دنباله دو فیلم قبلی «ثور» (۲۰۱۱) و «ثور: دنیای تاریک» (۲۰۱۳)، در دومین هفته نمایش بین المللی خود به فروش ۱۵۱ میلیون دلار در گیشه دست یافت.

«مارول» به ۱۳ میلیارد دلار رسید

این فیلم در آخر هفته میلادی گذشته اکران خود را در سینماهای آلمان، روسیه، مکزیک، چین و ژاپن شروع کرد و در سینماهای آمریکا نیز در هفته نخست نمایش ۱۲۱ میلیون دلار فروخت تا مجموع فروش این فیلم ابرقهرمانی بعد از دو هفته نمایش به ۴۲۷ میلیون دلار برساند.

«ثور: راگناروک» به عنوان هفدهمین فیلم در فهرست فیلم های دنیای سینمایی مارول با رسیدن به فروش ۴۲۷ میلیون دلاری، مجموع فروش فیلم های ساخته شده است بر اساس کتاب های مصور مارول را به رقمی بالغ بر ۱۳ میلیارد دلار رساند.

مجموع فروش فیلم‌های ابرقهرمانی ساخته شده است بر اساس کتاب‌های مصور کمپانی «مارول» به فروشی بالغ بر ۱۳ میلیارد دلار رسید.

سینمای چین در هفت نخست نمایش این فیلم به فروش ۵۵.۶ میلیون دلاری رسید تا ۸ درصد از فروش آغازین فیلم «نگهبانان کهکشان ۲» و ۲۳ درصد زیاد از «دکتر استرنج» فروخته باشد. سینماهای مکزیک با ۱۰.۸ میلیون دلار، هند با ۵.۲ میلیون دلار، ژاپن با ۳.۵ میلیون دلار و روسیه با ۳.۷ میلیون دلار از دیگر بازارهای پرفروش فیم «ثور: راگناروک» بودند.

این فیلم همچنین در کشورهای فرانسه، ایتالیا، سوئد، بلژیک، هلند، لهستان،پرتغال، آفریقای جنوبی، استرالیا، هنگ کنگ، اندونزی، کره جنوبی، مالزی نیوزلند، فیلیپین، سنگاپور و تایوان نیز در صدر فهرست فروش هفتگی قرار گرفت.

مجموعه فیلم های ابرقهرمانی «مرد آهنی»، «انتقام جویان»، «نگهبانان کهکشان»، «مرد عنکبوتی»، «کاپیتان آمریکا» و «مرد مورچه ای» از جمله آثاری هستند که تاکنون در دنیای سینمایی مارول ساخته شده است و در سینماهای دنیا اکران شده است اند.

«مارول» به ۱۳ میلیارد دلار رسید

واژه های کلیدی: نمایش | مجموعه | میلیون | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs