بند اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف

بند: اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ کسی بدون هماهنگی به تمرین تیم ملی نمی‌رود / کی‌روش از روی خشم حرف زده است ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال گفت: حسن‌زاده یا هر شخص دیگری قبل از حضور در تمرین تیم ملی باید هماهنگی‌های مورد نیاز را انجام دهند.

هیچ کسی بدون هماهنگی به تمرین تیم ملی نمی‌رود / کی‌روش از روی خشم حرف زده است ، تاج

تاج: هیچ کسی بدون هماهنگی به تمرین تیم ملی نمی رود /کی روش از روی خشم حرف زده است

عبارات مهم : برنامه

رییس فدراسیون فوتبال گفت: حسن زاده یا هر شخص دیگری قبل از حضور در تمرین تیم ملی باید هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در برنامه تلویزیونی راجع به خشم کارلوس کی روش از حضور اسماعیل حسن زاده، رییس کمیته انضباطی در تمرین تیم ملی و بر هم بریختن برنامه هایش، گفت : هر مقام مسوولی که بخواهد به تمرین تیم ملی برود، باید هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهد. شاید حسن زاده اتفاقی از آن سمت عبور کرده و سری هم به تمرین تیم ملی زده هست، ولی من بعدا در جریان این عنوان قرار گرفتم. حسن زاده و هر شخص دیگری باید هماهنگی های مورد نظر را انجام دهند. به خصوص که او رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز هست.

هیچ کسی بدون هماهنگی به تمرین تیم ملی نمی‌رود / کی‌روش از روی خشم حرف زده است ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال هم چنین راجع به این که کارلوس کی روش در حین خشم بیان کرد که حسن زاده قبل از حضور در تمرین تیم ملی حقوقش را بدهد و این که آیا مطالبات سرمربی تیم ملی عقب افتاده هست، یادآور شد: سه روز از تاریخ واریز حقوق کارلوس کی روش گذاشته است و سه روز به او بدهکار هستیم. در تلاش هستیم که این مساله را حل کنیم. فدراسیون فوتبال هم مانند سایر شرکت های کشور پرسشها مالی دارند که جهت حل این پرسشها نیاز به کمک دولت و عمل به قول هایی هستیم که قبلا به فدراسیون فوتبال داده اند. با کمک آن ها می توانیم در بخش پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی به وظایف مان عمل کنیم.

او هم چنین راجع به انتقاد کی روش از بازی های دوستانه تیم ملی و هماهنگ کردن این بازی ها به وسیله روابط شخصی خودش، گفت : ما رقبای تیم ملی را مشخص نمی کنیم ، بلکه سرمربی تیم ملی شخصا این امور را پیش می برد. او با توانمندی خود بازی ها را هماهنگ می کند و ما از دو بازی تدارکاتی تیم ملی در مهرماه راضی هستیم. هر برنامه ای که کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال انجام دهد با هماهنگی تیم ملی است و این رویه هر لحظه به این شکل بوده هست. جهت بازی با توگو ۱۰۰ هزار دلار هزینه کردیم که صرف بلیت و هتل شد. فدراسیون این پول ها را از جیب خودش پرداخت می کند.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: حسن‌زاده یا هر شخص دیگری قبل از حضور در تمرین تیم ملی باید هماهنگی‌های مورد نیاز را انجام دهند.

تاج هم چنین در ادامه راجع به خشم کارلوس کی روش نسبت به دادن پول آماده سازی تیم ملی به یک زن و این که این زن چه کسی است؟ تاکید کرد: این صحبت ها مربوط به چهار، پنج سال قبل است که من در آن وقت عهده دار فدراسیون فوتبال نبودم. به علت تحریم نتوانسته بودیم پول مان را از فیفا بگیریم که جهت ساخت مرکز پزشکی ایفمارک، فیفا به ما کمک کرد، ولی بعدا بیان کرد که این پول را از محل مطالبات فدراسیون فوتبال واریز کرده هست. مدیران باید در این باره بهتر عمل می کردند، ولی این طور نیست که این مبالغ به حساب شخصی فرد خاصی واریز شده است باشد.

او با اظهار بی اطلاعی از علت خشم کی روش و رد نظر او مبنی بر این که هیچ تغییری در هفت سال گذشته رخ نداده هست، گفت : او از روی خشم صحبت کرده هست. کمپ تیم های ملی در طی هفت سال گذشته مجهز شده است است و به گفته کارلوس کی روش یکی از عالی ترین کمپ های خاورمیانه را داریم که تنها مسئله آن نداشتن چمن مناسب است که این حرف درستی هست. در حال حاضر امکانات خوبی در اختیار تیم ملی قرار داده ایم و پاداش ها واریز شده است هست. به علت محدودیت های موجود در کشور هیچ کسی نمی تواند ادعا کند که در همه بخش ها عالی ترین شرایط را داریم.

هیچ کسی بدون هماهنگی به تمرین تیم ملی نمی‌رود / کی‌روش از روی خشم حرف زده است ، تاج

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | هماهنگی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs