بند اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف

بند: اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر آری‌هان می‌شود؟ , دلخوشی استقلالی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ آخر وینفرد شفر به عنوان سرمربی تازه استقلال معرفی شد. او حدود 10 روز وقت دارد تا شاگردانش را تمرین دهد و روی آنها آشنایی پیدا کند و در نخست

شفر آری‌هان می‌شود؟ , دلخوشی استقلالی‌ها

دلخوشی استقلالی ها؛ شفر آری هان می شود؟

عبارات مهم : ایران

شفر در دومین بازی خود به عنوان سرمربی باید به مصاف پرسپولیس برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ آخر وینفرد شفر به عنوان سرمربی تازه استقلال معرفی شد. او حدود 10 روز وقت دارد تا شاگردانش را تمرین دهد و روی آنها آشنایی پیدا کند و در نخستین حضورش روی نیمکت استقلال به مصاف فولاد خوزستان برود. جالب این که دومین تجربه شفر روی نیمکت استقلال دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته دهم لیگ برتر خواهد بود که در تاریخ 5 آبان برگزار خواهد شد. البته این در صورتی است که بین بازی های هفته نهم و دهم، جام حذفی برگزار نشود.

شفر آری‌هان می‌شود؟ , دلخوشی استقلالی‌ها

شفر نخستین مربی نیست که در بدو ورود به کشور عزیزمان ایران باید در دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شود. پیش از او آری هان در سال 1384 هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و در نخستین بازی تیمش برابر استقلال قرار گرفت. نمایش خوب پرسپولیس و تساوی بدون گل برابر استقلال در آن بازی باعث اعتماد هواداران این تیم به آری هان شد ولی او بعد از رساندن پرسپولیس به فینال جام حذفی به مرخصی رفت و به علت بی نظمی و غیبت زیاد در تمرینات اخراج شد!

واژه های کلیدی: ایران | نیمکت | استقلال | استقلال | پرسپولیس | دربی پایتخت | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs