بند اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف

بند: اخبار ایران تلگرام کودکان قالیباف اخبار اجتماعی

تلاش می کنیم ارزش حفظ برجام را به واشنگتن گوشزد کنیم / وزیر خارجه انگلیس

بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس با اشاره به اهمیت برجام در برطرف نگرانی غرب نسبت به برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران اظهار داشت که لندن تلاش می کند ..

ادامه مطلب

اروپایی‌ها با عراقچی در مونیخ راجع به قدرت منطقه‌ای گفتگو کردند / ادعای وال استریت

نشریه وال استریت ژورنال مدعی شد که شماری از دیپلماتهای اروپایی جهت محدودسازی قدرت نمایی کشور عزیزمان ایران در منطقه و جلب رضایت «ترامپ» به حفظ برجام،..

ادامه مطلب

پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام ۹ بار تائید شده است است / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه خبر ما به واشنگتن راجع به برجام واضح هست، گفت: پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام ۹ بار از سوی آژانس ب..

ادامه مطلب

واکنش وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به رونمایی از موشک خرمشهر

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: موشک بالستیکی که کشور عزیزمان ایران به تازگی آزمایش کرده ترساندن علیه تمام دنیا آزاد است.  واکنش وزیر جن..

ادامه مطلب

گفت‌وگوی صهیونیست‌ها با دبیرکل شرکت ملل راجع به کشور عزیزمان ایران و حزب‌الله

یک روزنامه صهیونیستی گزارش داد که مقامات رژیم صهیونیستی قرار است در جریان سفر دبیرکل شرکت ملل به اراضی اشغالی فلسطین با وی راجع به کشور عزیزمان ایران و حز..

ادامه مطلب

توصیه نیویورک‌تایمز به ترامپ جهت تعامل با کشور عزیزمان ایران

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با انتقاد از رویکرد دونالد ترامپ در قبال کشور عزیزمان ایران و توافق هسته‌ای نوشت: واشنگتن می‌تواند همچون دیگر رقبایش، با ک..

ادامه مطلب

اروپا وظیفه سنگینی در حفظ پایبندی همه طرف‌ها به برجام بر عهده دارد/ مجلس پاسخ

رییس‌ جمهوری در دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هیچ مانعی جهت توسعه مناسبات با اتحادیه اروپا قایل نی..

ادامه مطلب

عذرخواهی حیدر العبادی از لاریجانی بخاطر عدم حضورش در مراسم تحلیف حسن روحانی

نخست وزیر عراق در گفت‌وگوی تلفنی با مدیر مجلس شورای اسلامی از عدم حضور در مراسم تحلیف روحانی عذرخواهی کرد. عذرخواهی حیدر العبادی از لاریجانی بخ..

ادامه مطلب

پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران، نقض روح برجام و یکی از قطعنامه های شورای امنیت است / آمریکا

وزارت‌خارجه امریکا در تصویر العمل به پرتاب موشک ماهواره‌بر سیمرغ، گفته است کشور عزیزمان ایران با این کارش ‘روح برجام’ و یکی از قطع‌نامه‌..

ادامه مطلب